Muhammad Ali
Sezon :
2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026,
16.30
Bardzo gorąco dziękuję za opiekę nad Marcinem-dodam że syn wrócił przeszczęśliwy😊.
No to wszyscy jesteśmy zadowoleni. Ja także bardzo dziękuję za wczorajszy trening, każdy jechał jak potrafił, Wojtek starał się pogonić trochę Anię, a Marcin z Mają jechali swoje, także starając się jak najlepiej.
Kończymy treningi na ten sezon, od wiosny zaczniemy na nowo. Dziękuję wszystkim za udział w naszych przejażdżkach.
16.30
Ładna, duża ekipa się dziś zebrała, witamy nowego kolegę, Marcina, mam nadzieję, że się podobało. Trochę awarii dziś się przytrafiło, ale do domu daliśmy radę dojechać, bo uszkodzenie okazało się poważne. Dzięki za dziś, dzięki również Gosi za pomoc.
Karol oraz Olek dzielnie dzisiaj walczyli z "Kyndrą". Chłopaki doskonalili technikę kręcenia w lesie, trudne podjazdy, jak na ich wiek to bardzo dobrze sobie poradzili. Karol zapamiętuje wskazówki i je stosuje, co przynosi efekty.
16,00
Po długiej przerwie w końcu udany trening naszej Ani. Las Kyndra objeżdżony.
16.30
Dwaj dzielni juniorzy dziś znowu poszaleli w lesie. Półtorej godziny dobrej, mocnej jazdy. Brawa!
Był jeszcze Wojtek, trening w męskim gronie:). Juniorzy jak tylko usłyszeli od dowódcy że jedziemy do lasu to zaraz oczy zrobiły im się jak 5zł z radości, a w szczególności Karolowi. W lesie było wszystko, sztywne podjazdy, szybkie zjazdy, przeszkody, kałuże. Trening ciężki, ale chłopaki cały czas jeździli z bananem na twarzy, widząc ich uśmiechy warto poświęcać dla nich czas, bo niema nic cenniejszego jak radość dziecka.
10.00
Dzisiaj prawie pełny skład na treningu, dzięki za przejażdżkę. Był jeszcze Wojtek, który dzielnie próbował dorównać Ani, brawo.
10.00
Dzisiaj bardzo dobra frekwencja, trasa chyba wyczerpała co niektórych, trochę dłuższa niż zwykle, ale wszyscy dali radę. Dziękuję za wysiłek włożony w dzisiejszy trening. Jeszcze był z nami Wojtek.
10.00
Dzięki za dziś, lody były pyszne, a był z nami jeszcze Wojtek.
10.00
Ładna i dość szybka jazda dziś była, przewaga chłopaków, co na razie się mało zdarza. Brawa dla wszystkich i dzięki za dziś. Serwis roweru Karola chyba dziś podziałał mobilizująco i moc dziś był z Karolem.
10.00
Dzięki za dziś, od wtorku już chyba będzie większa frekwencja, niektórzy wracają z wczasów. Podziękowania także dla Amelki, naszej warszawskiej koleżanki, która pokręciła z nami trochę.
10.00
Trochę spokojnej jazdy, mały poczęstunek w Gołkowicach i była również z nami dziś Amelka. Dzięki za dziś.
10.00
Będziemy
Spokojniej dziś, mało górek, ale temperatura swoje zrobiła. Teraz trzymamy kciuki za Anię w niedzielę.
15.00
Będziemy
Dobry trening dziś wyszedł, chyba każdy odczuł to na sobie. Pod górki dawaliście z siebie wszystko, bardzo dobrze. Dziś prawie 100% obecności, była z nami jeszcze Amelka oraz Wojtek, ładny peletonik.
16.00
Dzisiaj trochę było lasu, trochę pokropiło, ale sucho żeśmy przejechali. Nowy junior, Wojtek był dziś jeszcze. Szybkiej, dobrej jazdy też dziś nie brakowało. Ładnie!
15.00
Dzisiejszy trening pod nazwą "strach ma wielkie oczy". Dobrze że tylko na strachu się skończyło i ciemne chmury wraz z ulewą popłynęły w siną dal. Przystanek też znalazł się w odpowiednim momencie i wszystkim udzielił schronienia:). Co do treningu, to ja czekam kiedy juniorzy zaczną nas zostawiać na podjazdach haha.
Dziś mimo, że złapała nas ulewa i nawet grat oraz burza, to udało się zrobić ponad 17 km. Dzięki za dzisiejszy trening, wygląda to coraz ładniej ta nasza jazda. Witam dziś nowego naszego juniora, Kacpra oraz Jego mamę, Agnieszkę. Dobrze piszesz, Wojtek, coraz więcej trzeba się napedałować, żeby równo wjechać z nimi pod górkę, a na drodze także coraz lepiej, równiej to wygląda. Super! Brawa! We wtorek obiecane lody.
15.00
Ania dwie godziny, niecałe 40km, tempo spokojne ale tylko z pozoru, bo trasa była zróżnicowana i wymagająca.
Trening trochę inny, na dołączanym rowerku, dziewczyny na przemian jeździły, obecna jeszcze Hania. Dzięki za wyjazd.
16.00
Dzisiaj kolejny zaliczony trening juniorów,dobrze że ta ulewa nas ominełna,ale za to pot się z niekturychlał.
Cieszy taka frekwencja, prawie 100%. Lało się spod kół niektórych, szczególnie Karola. Dziękuję wszystkim za dziś.
Widać że wakacje i w juniorach było dziś dużo mocy, bez wyjątku.
15.30
Ze względu na mecz Polski w MŚ, zrobimy trochę wcześniej trening, bo o 15.30, tak żeby o 17.00 być w domu. Zapraszam.
16.00
Dzisiaj rozdzielony trening na dwie ekipy. Dziękuję za dzisiejszą jazdę.
16.00
Dzięki za dzisiejszą jazdę. My z Anią ciut dłużej i mocniej, ładne tempo, brawo. Frekwencja dziś ładna, tak trzymać. Zapraszam na piątek.
16.00
Dziękuję za dziś, dobre tempo dzisiejszej jazdy. Brawo dla Was.
Dziękujemy. Do zobaczenia na następnym treningi.
16.00
Kadra nam się powoli powiększa, już górki nie sprawiają takiego problemu. Dziękuję za dziś, także Andrzejowi, który pomagał mi dzisiaj.
Kolejne km za nami. Coraz lepiej jeżdżą nasi juniorzy w grupie. Dziś fajnie jeden za drugim i powoli zaczynamy coraz lepiej się rozumieć w czasie jazdy. Dziś musieliśmy przejeżdżać ruchliwe skrzyżowania i kierowcy bardzo super się zachowywali, przepuszczając nas z podporządkowanej. Czas pomyśleć o koszulkach dla naszych juniorów.
16.00
Dziękuję za trening. Juniorzy pokazali na treningu silną wolę walki i wszystkie podjazdy zaliczone o własnych siłach. Wielkie brawa! Dwie godziny czystej jazdy i prawie 30km.
16.00
Kolejne 29 km za nami spokojnej przejażdżki. Dzięki.
Znowu było bardzo miło . Czekam na kolejny trening. Dziękuję!
16.00
Dziś dużo kręcenia po lesie, gdzie trudne i ostre podjazdy, na których coraz lepiej zaczynają sobie nasi juniorze radzić. Dzięki za dziś.
16.00
Dziękuję za dzisiejszy trening, skład nam się powiększa z treningu na trening. Dzisiaj było trochę trudniej, po lesie żeśmy się pomęczyli, było trochę chodzenia, wszystko na dobre wyjdzie. Do zobaczenia w piątek.
10.30-McD
Kolejne udany trening, dziś było nas więcej i kostkę udało się zdobyć. Dzięki wszystkim.
11.00
Kolejne 41 km za nami. Dziękuję za dzisiejszy trening, na pewno coraz lepiej się kręci, a i grupka nam się powiększy. Jak pogoda pozwoli to w piątek około 16.00 kolejny wyjazd.
Pierwsze 38,5 km treningu naszych juniorów za nami. Trochę zmęczenia dziś było, ale o to chodzi. Ania dziś pod górki świetnie. Na razie pojeździmy na góralach, na szosówki przyjdzie czas. Dziękuję za dzisiejszą przejażdżkę.
Dziękuję za trening.Bardzo mi się podobał. Pod górki się trochę zmęczyłam,ale dałam radę.Do zobaczenia na następnym treningu.
McD
Dziękuję bardzo za trening. Bardzo mi się podobał i nie mogę doczekać się następnego.
Cieszę się, czytając takie słowa. Na pewno z treningu na trening będzie coraz lepiej.