Shannon Miller
Sezon :
2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026,
14.00
Dzisiaj z Adamem trochę pokręcone, na spokojnie. Ładnie chłopak jeździ, wszystko super wygląda, dziś trochę kadencję pod górki zwiększyliśmy. To chyba ostatni trening w tym roku. Wielkie dzięki za dobre, wzorowe przejażdżki.
11.00
Trening z Adamem, w którym towarzyszyli nam Mały i Maciek. Bardzo dobrze poradził sobie chłopak w naszej grupce. Dobra, fajna jazda, kolejna dobra nauka. Wielkie dzięki za super przejażdżkę.
12.00
Ostatnie takie spotkanie w tym sezonie. Dobrze i mocno dziś chłopaki kręcili w lesie. Adam wiódł prym, ale nie dużo ustępowali dwa Michały. Jako, że pogoda cudo, to i lody dziś były, na które zasłużyli. Dzięki za fajny trening, musiałem nieźle się napocić, żeby dorównać.
14.00
Dzisiaj ostro tyrali po Kyndrze. Same trudne odcinki, z ktorymi Adam fantastycznie sobie radzi. Nie ma rozjazdu z chlopakiem. Bylo mocno. Dzieki za super trening.
12.00
Dzisiaj prawdziwe roztrenowanie. Z Oliwią na lody, trzeba było w sklepie kupić, niestety budki na szlaku pozamykane, mimo pięknej pogody. Oliwia dzielnie dziś kręciła i niżeli doczekała się lodów, ładną pętelkę musieliśmy zrobić. Dzięki za fajną przejażdżkę.
14.00
Dobry, szybki trening dziś z Adamem. Ładnie całą trasę siedział na kółku. Powoli uczymy się nowych rzeczy, a że są chęci to i nauka nie idzie w las. Dzięki za kolejny fajny trening.
16.00
Dzisiaj Kyndra ostro atakowana. Chłopaki super walczyli z podjazdami, a także ze zjazdami. Nowe ścieżki zaliczone i bardzo strome zjazdy dziś Michał najlepiej z nas pokonywał, jest odwaga i technika. Było przez to trochę chodzonego, na koniec treningu już brakowało sił, przez co dobry wyjazd. Dzięki za super kręcenie.
14.00
Kolejny udany trening z Adamem. Dzisiaj trzy razy Prstna-motocros, mocno i dobrze pokonane. Było dziś też dużo nauki i na ostatnim podjeździe dało fantastyczny wynik. Dzięki za super trening.
15.00
Piękny trening z Asią dzisiaj. Runda zakończenia prawie w całości przejechana, dostałem w kość od dziewczyny. Miała dzisiaj Asia powera pod górki, nieźle się napociłem, aż brakło wody w bidonie. Dzięki za super kręcenie.
Dziękuje za wspólny trening, trasa zakończenia prawie w całości poznana, pogoda tez dopisała. Do zobaczenia na kolejnym treningu
14.00
Drogi Terlicka Adaś dziś zaliczał. W tym sezonie pierwsze poważne podjazdy Adam pokonuje, idzie coraz lepiej. Chęci i możliwości w chłopaku są ogromne, będę musiał więcej czasu poświęcić, może się uda w następnym sezonie. Wielkie dzięki za super trening.
17.00
Dzisiaj chłopaki walczyli w Kyndrze. Mało było czasu, ale jazda była szybka i mocna. Dziś Michał miał nadmiar siły, gonił mnie w każdym momencie trasy. Dzięki za bardzo dobry trening.
14.00
Dzisiaj z Adamem sporo km zrobione, w okolicach Rudzicy, na trasie naszego zakończenia super dawał sobie radę, ładnie przejechane niełatwe podjazdy. Trening mocny, pod koniec już zmęczenie dawało się we znaki. Dzięki za fajny trening.
12.00
Adam w formie, ładnie cała trasa przejechana, pod niektóre górki jak wystrzelił, to musiałem sporo się nagonić. Niestety Michał szybciej skręcił do domu, bolało kolano i ciężko się pedałowało. Dzięki chłopaki za dzisiejszy trening.
08.00
Ładny, dobry trening za nami. Po Terlicku Kasia szalała, mocne trzy podjazdy zaliczone. Dzięki za dobry trening.
17.00
Dzisiaj tereny Połomi i Marklowic objechane. Krzysiu w dobrej formie, Michałowi dzisiaj sił brakowało, jak nigdy, ale i takie dni bywają. Dzięki chłopaki za trening.
16.00
Krótki, ale treściwy trening, pięć górek mocno przejechanych w dobrym tempie. Dzięki za dobry trening.
16.00
Początek pod wiatr, trochę ciężko było, ale w drodze powrotnej już to ładnie wyglądało, wiatr pomógł. Dzięki za trening.
09,00
Dzisiaj najmłodsi kręcili, było trochę ścigania i szukania skrótów, przez co było i chodzone. Pod koniec treningu już było widać zmęczenie.
09.00
Dzisiaj Terlicko zaliczone. Ładnie górki młodzież przejechała, Michał powolutku górki uczy się, teraz dość długa przerwa w jeździe, ale nieźle to wyglądało, pod koniec treningu pod ostatnią górkę takie tempo dał, że miałem problem juniorom dorównać. Kasia jak zawsze swoim, mocnym tempem, super jazda z taką młodzieżą. Dzięki za kolejny udany trening.
17.00
Po Kyndrze chłopaki pośmigali. Nowe drużki były, ogólnie ciężko. Michał dziś był bardzo mocny, ładnie kręcił. Upał w lesie mniej odczuwalny, ale i tak było ciepło:) Dzięki za dobry trening.
08.00
W mocnym składzie zaatakowaliśmy Równicę. Dziewczyny dobrze, ładnie wjechały, ja z Adamem kawałek za nimi. To była pierwsza poważna góra Adama. Bardzo dobrze sobie z nią poradził, nawet Skibówka pokonana bez problemu. Oczywiście szarlotka obowiązkowo za taką super jazdę. Zjazd bardzo dobrze poszedł, sam byłem zaskoczony. Upał w drodze powrotnej zrobił swoje, ja przyjechałem wykończony. Dzięki Adamowi za pomoc w treningu, lepsza, bezpieczniejsza jazda. Dzięki.
Również dziękuję za przejechane kilometry i pokonanie Równicy w tak miłym towarzystwie naszych najmłodszych juniorów,łatwo nie było ,ale góra po raz kolejny zdobyta.Wielkie brawa dla Adama za podjazd aż do Skibówki,jest następca który w przyszłości zaowocuje i będzie stawał na podium.Dla mrożącej coli i szarlotki na Skibówkach w tak piękny i słoneczny dzień warto tam było być.
16.00
Dzisiaj nowe ścieżki, miejscami było bardzo trudno, ale chłopaki dają radę w najtrudniejszym terenie. Dzięki za dobry trening.
10.00
Dzisiaj z Adamem atakowaliśmy Prsną-motocross trzema różnymi podjazdami. Ładnie, mocno wyjeżdżał, trochę brakowało sił w niektórych miejscach, ale nie podawał się i do końca walczył o czas. Dzięki za kolejny fajny trening.
10.00
Z Krzysiem na szosie trochę km, wakacyjne tempo. Dzięki za trening.
09,00
Na Terlicku pokręciły dziewczyny dzielnie, dobre tempo każdego wjazdu, a trochę tego było. Później zjechaliśmy do Cieszyna na spotkanie z Pawłem, który był w drodze 3600 km. U Adama postój na kawę, trochę pogaduszki z Pawłem. Dzięki za super trening.
11.00
Trochę km się zrobiło, trochę ciężko szło, ale daliśmy radę. Sklepy rowerowe za butami objeżdżone, odpowiedni rodzaj wybrany, teraz będzie ostre kręcenie. Dzięki za dobry trening.
16.00
Las Kyndra objechany, było i chodzone, trudne miejscami odcinki. Krzyś starszy miał dużą ochotę do kręcenia. Dzięki za dobry trening.
17.00
Dzisiaj dwa treningi. Pierwszy z Krzysiem i Michałem, fajna rundka zrobiona, chłopaki ładnie zespołowo jechali. Drugi trening z Julkiem, trochę nauki, dzisiaj bez przygód, dobra jazda. Dzięki za dobre kręcenie.
08.00
Pierwsze z Kasią Terlicko, trochę km i dość żwawo. Później z Michałem krótko, ale treściwie. Dzięki za dobre kręcenie.
17.00
Dziękuję za super jazdę, z takimi dziewczynami można kręcić. Pogoda dziś była idealna, wstrzeliliśmy się wyśmienicie, miałem wrażenie, że jadę cały czas z wiatrem, temperatura miód, malina. Wielkie dzięki.
15.00
Dzisiaj w mocnym, licznym składzie, był jeszcze Julek z nami. Fajnie grupowo chłopaki jadą na główniejszych drogach, pod górki ich niesie. Na koniec treningu niestety upadek dość bolesny zaliczył Julian, ale chyba wszystko w porządku, dojechał o własnych siłach do domu, trochę bolesnych obtarć. Dzięki za dobre kręcenie.
15.00
Fajna jazda grupowa dzisiaj. Pod Skrzyszów chłopaki super się pościgali. Górka długa, więc działo się dużo, każdy próbował atakować, drugi gonił i poprawiał, wyjechali się na maxa. Później była spokojna jazda, brakło już sił, w czym pogoda pomogła. Dzięki za kolejny dobry trening.
11.00
Pierwszy trening z Adamem, drugi z Mają. Adam spokojna jazda równa przez cały trening, chłopak wielką ochotę ma do jazdy. Z Mają trochę krócej i także bardzo spokojna jazda. Dzięki za miłe kręcenie.
15.00- Zebrzydowice
Ależ dziś Asia miała siły. Przez 4/5 dystansu się nawet nie zmęczyła, a nas z Piotrusiem już trochę brakowało. Objazd trasy ŚMR zrobiony w bardzo dobrym czasie, w niedzielę będzie super. Dzięki za super kręcenie, podziękowania dla Piotra, sam chyba bym odleciał.
16.00- Mszana
Dzisiaj miałem wrażenie, że za wolno, jak do Kasi. Na podjazdach wyprzedzała mnie, miała ochotę do jazdy. Fajnie się trenuje w takim towarzystwie. Okolice Hatu stają się ulubionymi drogami w środowe kręcenie z Kasią. Dziś przez przypadek nową, fajną drużkę odkryłem. Na końcu zmoczyło nas nieźle. Dzięki za super kolejny trening.
17.00
Dzisiaj trochę tylko terenu, ale pozostały asfalt mocno, mocno pofałdowany. Chłopakom mocno dało się w kość. Młodszy Krzysiu wodził dziś prym, połowę trasy Michał przejechał na hamulcu, co na pewno wzmocniło jego dzisiejszy trening. Towarzyszył nam dziś Kuba, dzięki za pomoc i dobrą jazdę.
11.00
Dzisiaj dwa treningi. Pierwszy z chłopakami, był z nami pierwszy raz jeszcze Julek. Krzysiu i Michał dziś mieli skrzydła, chyba nowa twarz tak podziałała. Julian starał się jak mógł i dobrze sobie radził, jak na pierwszy raz. Na koniec dorwała nas ulewa i mokrzy wróciliśmy. Drugi trening z Mają, trochę km zrobione w dobrym tempie. Dzięki za dzisiejsze kręcenie.
17.00
Dużo terenu trudnego, było nawet chodzone. Chłopaki dali radę i nieźle zmęczeni zjechali z treningu. Dzięki za dobry trening.
16.00
Dzisiaj konkretny trening, nie przejażdżka. Brawo dla Adama, miło jeździ się z takim chłopakiem. Dzięki za dziś.
12.00
Dzisiaj w optymalnym składzie z Oliwią, kierunek Zebrzydowice i lody. Dzielnie Oliwia dziś pedałowała, brawo. Dzięki wszystkim za przejażdżkę, a towarzyszył nam Stachu.
16.00
Dzisiaj trening podzielony na dwie części. Pierwsze z Michałem ostro po Kyndrze, po 40 min mieliśmy dość. Później z dwoma Krzysiami już spokojnie dróżkami przez Połomię. Przyjechałem do domu zajechany. Dzięki za fajne kręcenie.
11.00
Dzisiaj na spokojnie trening, pierwsze lody w sezonie też były. Było na tyle spokojnie, że pod koniec treningu pierwsze Michał poszedł jak strzała pod górę i tyle go widziałem, a później Adam ostatnie dwie górki, ledwo utrzymałem koło, chyba im się znudziło moje tempo. Dzięki za fajny trening.
16.00
Mimo złych prognoz udało się dziś pojeździć. Na szosówce Michał walczył dzielnie. Pod koniec treningu trochę pokropiło, ale nie wpłynęło to na trening. Dzięki za dobre kręcenie.
16.00
Dzisiaj z Adamem szosowy trening. Zaczął spokojnie, ale z km na km Adam się rozkręcał i musiałem dużo siły włożyć, żeby nie zostać. Ładnie kręci z dużą ochotą. Kapeć w moim kole trochę skrócił nasz trening. Dzięki za dobre, solidne kręcenie.
10.00
Trochę km żeśmy dziś nakręcili, na spokojnie, bez żadnych przyśpieszeń itp., taka przyjemna jazda. Dzięki za fajne kręcenie, mam nadzieję, że więcej takich treningów będziemy mieli. Do zobaczenia.
16.00
Dzisiaj w skromnym składzie, obowiązki szkolne nie pozwoliły. Z Krzysiem nowe szlaki wytyczaliśmy, trochę chodzonego przy okazji było, ale nowe leśne ścieżki poznane w innych okolicach. Jako, że teren trudny, dużo km nie było, ale czasowo wyszło nieźle. Dzięki za fajną jazdę.
10.00
Dzisiaj długi trening, powoli nadrabiamy zaległości. Było dziś wszystko, las, szuter, asfalt, nawet nieudane szukanie skrótów. Każdy z chłopaków 2,5 godz. treningu, trochę walki na podjazdach, jazdy na kole, w terenie nauka techniki, niektóre odcinki były dziś wymagające, trudno przejezdne. Każdy dał z siebie ile potrafił. Dzięki za dobry, porządny trening.
10.00
Jako. że pogoda jest, jak jest, to przekładamy na 16,00.
Dzisiaj trening podzielony na dwa. Pierwsze z Adamem godzinna runda, później do Adama dołączyła Kasia i cały peleton. Adaś po górki ładnie dziś podjeżdżał, w peletoniku także ładnie dawał sobie radę. Po odwiezieniu Go do domu, z Kasią i naszym peletonem zrobiliśmy trochę km. Dziś po płaskim, ale nie było lekko. Szybka, fajna jazda po zmianach dała się we znaki, w pewnym momencie trzeba było zwolnić. Ja ten trening przeniosę też do naszych ogólnych, bo skład był konkretny. Dzięki za dobre kręcenie.
10.00
Trochę km dziś zrobiliśmy, fajna jazda, trochę nauki. Super się jeździ z juniorami, które zawsze mówią "tak", "dobrze" itp. Miało nas być więcej, ale nie wszystko zawsze się układa, tak jak się zaplanuje. Dzięki za rewelacyjną jazdę i do zobaczenia na następnych treningach.
Początek treningu z Panem Andrzejem, później dołączył do Nas Adam, dziękuję za wspólny trening, trasa super I pogoda dopisała. Do zobaczenia na następnych treningach.
18,00
Dzisiaj z Krzysiem bardzo dużo jazdy po lesie. Ambicja, zapał godny pochwały. Pierwsze dwie górki miał problem go dogonić. Wszystkie podjazdy mocno. Trochę też nauki, wszyscy zadowoleni, nic więcej nie trzeba. Brawa i wielkie dzięki za fajny trening.
16.00
Pierwszy trening dziś chłopaki mieli. Duże zaległości mamy, pogoda nie rozpieszcza nas. Dzisiaj młodszy Krzysiu brylował, był bardzo chętny do dłuższej jazdy, ale mała awaria skróciła nam plany. Dzięki za fajne kręcenie, szczególnie pod niektóre górki.
Ładny,krótki peleton Jas-kółek Juniorów był widziamy w okolicach Zebrzydowic.Z daleka już stroje były widoczne.Brawo chłopaki.
10.00
Drugi trening z Michałem, tym razem na szosie. Towarzyszył nam dziś Marek, więc było trochę nauki. Jazda w grupie, na kole, dość mocnym tempem, z jednym bardzo mocnym akcentem. Kolejny fajny trening, Michał bardzo dobra kondycja, dobra jazda i zachowanie w grupce. Dzięki za dzisiejsze dobre kręcenie.
10.00
Dzisiaj z Michałem trochę km, szukanie nowych dróg w lesie, trochę błądzenia było. Fajna jazda w miarę spokojna, ale było i mocno pod niektóre podjazdy. Dzięki za dziś, pierwsza jazda w tym sezonie za nami.
15.00
Pierwszy trening za nami. Adam niektóre podjazdy pokonywał mocno, trochę luźnej jazdy, jak na początek, to jest bardzo dobrze, w zimę nie spał. Dzięki za fajny trening.