John Wooden
Sezon :
2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026,
13,00
Po dłuższej przerwie trochę km zrobione. Dzielnie Jeremi dziś walczył z trasą, pod koniec treningu już zrobiło się chłodno i sił zaczęło brakować, ale cała trasa przejechana super przez chłopaka. Dzięki za dzisiejszy trening.
10,00
Kolejny fajny trening z Jeremim. Dość chłodno było, ale bardzo dobrze dał sobie chłopak radę. Podjazdy nie są już żadne mu straszne, wszystkie szybko, sprawnie pokonane, brawo. Dzięki za super wyjazd.
17,00
Nieudany trening. Wywrotka w potężną kałużę Gabriela skróciła trening, ale gorszy był powrót. Chcąc skrócić drogę do domu okazało się, że zaorali nam drogę i trzeba było się przez las przedzierać, dosłownie, dużo chodzonego. Dzięki za wytrwałość i kolejną naukę.
12.00
Dwa treningi, pierwszy z Jeremim. Chłopak szybko wszystko łapie, już nie ma górki strasznej, ładnie, płynie wszystko wjechane, w lesie także dobrze daje radę, dzięki za fajny trening. Drugi ze starszymi na szosach. Tutaj chłopaki zasuwają aż miło, było trochę ścigania między mini. Początek należał do Michała, później Krzyś przejął inicjatywę. Dzięki za szybki trening.
16.00
Dzisiaj drugi trening Jeremiego. Szybko, sprawnie pokonana trasa. Dużo radości i jest moc, wszystkie podjazdy świetnie podjechane. Dzięki za super trening.
16.00
Z Gabrielem przejechaliśmy jedną z naszych pierwszych tras i tym razem było dużo szybciej, a co najważniejsze chłopak ma pamięć, nie zgubi się, dawno już tam jechaliśmy, a doskonale pamiętał trasę. Dzięki za dobry, szybki trening.
13.00
Z nowym juniorem Jeremim żeśmy zahaczyli o Kyndrę i lasek na Libowcu, bardzo dzielnie sobie chłopak radził za dość trudnej trasie. Dzięki za fajny trening i mam nadzieję, że nie ostatni.
Dwa treningi, pierwszy z Gabrielem i Robertem, drugi z Maciusiem. Las Kyndra zaliczony w obu treningach, wspaniale dawali chłopaki sobie radę. Dzięki za dobre trenowanie.
11.00
Dzisiaj trening podzielony na dwie części. Pierwsza pod wiatr i ciężko to szło. Druga po ciężkiej pracy na budowie z wiatrem i gnał Robert, że nie szło go dogonić. Dzięki za fajne kręcenie.
15.00
Dzielny Maciuś dziś 15 km przejechał i to dość trudnego terenu. Brawo dla chłopaka, pod koniec brakło trochę sił, ale cały trening bardzo udany. Dzięki za super kręcenie.
10.00
Z Gabrielem dobra, ciekawa rundka zrobiona, trochę lasu też było, gdzie wspaniale sobie radzi. Dzięki za dobry trening.
11.00
Dzisiaj jazda na lody, tereny centrum obeznane. Na koniec bardzo mocny akcent Roberta, Olszowa podjechana bez pomocy, brawo. Karol także znaczną część górki sam. Dzięki za super trening.
17.00
Dzisiaj kolejny fajny trening z Maciusiem. Trochę skate parku było, ale jeszcze za trudno. Później zaliczyliśmy Kyndrę i dzielnie chłopak walczył w lesie. Jest potencjał. Dzięki za fajne kręcenie.
09.00
Dzisiaj z Michałem po wczasowej przerwie dość, dość km zrobione. Parę podjazdów mocno przejechane, dobra forma po wypoczynku. Dzięki za dobre kręcenie.
11.00
Dzisiaj z Krzysiem trochę km zrobione, wiało nieźle, co przekładało się na jazdę. Pod koniec już nie było sił i chęci mocniej kręcić. Dzięki za dobry trening.
17.00
Dzisiaj z Gabrielem dużo lasu było, wszystkie podjazdy zaliczone, a na zjazdach też super jazda, brawo. Dzięki za dobrą, mocną przejażdżkę.
10.00
Dzisiaj tylko z Krzysiem na spokojnie z paroma mocnymi akcentami. Dzięki za dobry trening.
17.00
Dzisiaj z Maciusiem dużo km zrobione. Jak zawsze dawał z siebie wszystko, dzielnie pod każdą górkę i odważnie z górki. Pod koniec uciekaliśmy przed deszczem, no i udało się. Dzięki za kolejny owocny trening.
17.00
Dzisiaj z Gabrielem zaliczyliśmy Kyndrę. Świetnie daje sobie chłopak radę w terenie, nie straszne mu podjazdy ani zjazdy. Nagrodą były lody. Dzięki za dobre kręcenie.
Dzisiaj w dwuosobowym składzie. Ciężko się dziś jechało, już od rana bardzo ciepło, to i mniej km i wolniejsza, leniwsza jazda. Dzięki za wspólne kręcenie.
17.00
Dzisiaj treningi najmłodszych. Tomek z Karolem swoimi ścieżkami, ja pierwsze z Robertem po górkach i to niezłych do spotkania z nimi. Spotkanie w Gizie w Zebrzydowicach owocne, później powrót też swoimi ścieżkami. Drugi trening z Maćkiem, naszym nowym juniorem. Kolejne dobre jeżdżenia chłopaka, daje rady pod każdą górkę i bardzo szybko chce zjeżdżać, przez co mam trochę stracha i Go powstrzymuje. Dzięki za super treningi najmłodsi, a jakże ambitni i pełni ochoty do jazdy, aż można pozazdrościć.
09.00
Pierwszy trening na szosie z Krzysiem, 60 km pykło, taki był cel. Trening dał się mocno we znaki, ciężko już było pod koniec przejażdżki, ale dał Krzyś wspaniale rady. Drugi trening z Karolkiem, dzielnie wszystkie górki w górę i w dół pokonane, nie ustraszył się chłopak żadnej, a nie były niektóre łatwe. Dzięki za super treningi.
11.00
Z Adamem pokręciliśmy niezłe górki, Budzin od Cisownicy zaliczony. Nie dawał mi Adam żadnych szans na podjazdach, odjeżdżał jak chciał. Trochę nowej trasy objechanej też, niezła góreczka się znalazła. Dzięki za dobre kręcenie.
16.00
Pierwszy trening z Maciusiem. Dzielnie walczył na trasie treningu, nie straszna mu żadna górka. Pięciolatek wspaniale daje sobie radę na rowerze. Dzięki za fajny trening.
16.00
Dzisiaj kolejne 50 km padło. Chłopaki zadowoleni z ilości km. Najważniejsze, że bez problemu dają radę takiemu dystansowi. Coraz lepsza równa jazda, trochę przyśpieszeń pod górki też się znalazło. Dzięki za super trening.
17.00
Dzisiaj dwa treningi. Pierwszy z Asią, po fajnej jeździe, lody na rynku w Cieszynie. Drugi z Gabrielem po dość ciężkim terenie. Chłopak jest bardzo ambitny i silny, jak na 7 lat, także wspaniale dawał radę. Dzięki za wspólne kręcenie.
16.00
Dzisiaj dwa treningi juniorów. Pierwszy z Asią do południa, przyjemna jazda z pyszną kawą na rynku w Pszczynie. Drugi z młodszymi juniorami, gdzie chłopaki znowu pokazali pazur. Jak się zaczęli ścigać pod górkę, to miałem problem z dogonieniem ich. Jazda w grupce też coraz lepsza i pewniejsza. Dzięki za dobre dziś kręcenie.
16.00
Pierwsza 50-tka przejechana przez Krzysia. Jest moc, jest chęć i wszystko co potrzebne do dobrego jeżdżenia. Początek spokojny, później mocno, szybko i wytrwale do domu. Brawo. Dzięki za wspaniały trening.
16.00
Dzisiaj kofola u "Tesarcika" zaliczona z Robertem. Dużo km i odcinkami niezłe kręcenie. Dzięki za fajny trening.
16.00
Dzisiaj w pełnym składzie i z pełnym zaangażowaniem po Kyndrze. Na zjazdach już powoli nie mogę nadążyć za chłopakami. Krzyś starszy dziś nas prowadził i mimo, że to jego pierwszy trening z nami, to brylował. Jeszcze trochę i nie będę miał co szukać między nimi. Dzięki za dobry, mocny trening.
Dzisiaj z Krzysiem kolejny dobry, mocny trening. Co ciekawe, niby płaska trasa, a na 40 km wyszło mi 525 m w pionie, nieźle musiał chłopak się nakręcić, oczywiście dał radę, a niektóre jego przyśpieszenia pod górki sprawiały mi problem z dogonieniem go. Dzięki za fajne kręcenie.
Dzisiaj szosa z dwoma juniorami. Fajna spokojna jazda, ale pod górki dali mi popalić. Im bliżej końca, tym Krzysiu mocniej naciskał, Michał za to początek miał bardzo mocny. Dzięki za dobre kręcenie.
16.00
Dzisiaj z Michał kolejne km na szosie. Dobre, mocne wjazdy pod górki do końca treningu, dziś nie brakło sił. Dzięki za fajny trening.
Dzisiaj dwa treningi. Pierwszy z Adamem i mocno na Terlicku, nie miałem szans pod górki, bardzo mocno przejechane przez Adama. Drugi trening z Robertem i super jazda młodziutkiego naszego juniora, żadne górki nie straszne. Dzięki za rewelacyjne treningi.
Powoli odrabiamy zaległości. Z Michałem trochę km zrobione, pod koniec brakło trochę sił, ale tempo było niezłe. Dzięki za dobry trening.
16.00
Z Krzysiem pokręciliśmy trochę km, drugi raz na szosie i dobrze to idzie. Najważniejsza rzecz, że szosówka spodobała się Krzysiowi, czuje ten rytm. Kręcił z nami jeszcze Kuba, tata Krzysia. Dzięki za wspólny trening.
12.00
Pierwsze km Michała w tym sezonie. Małe przypomnienie techniki na szosie, mała modyfikacja ustawień, trochę km zrobione i zaczynamy sezon. Dzięki za wspólne kręcenie.
12.00
Pierwsza przejażdżka w tym sezonie na kofolę do Ovećki. Dzięki za wspólne kręcenie.
11.00
Trening krótszy, ale za to odcinkami bardzo intensywny, a silny wiatr "pomagał" bardzo w tej intensywności. Kilka dobrych czasów wpadło, mimo przeciwnego wiatru. Coraz mocniejszy Adam, już ciężko mi jest dorównać. Kofola w "Ovećce" smakowała wyśmienicie. Dzięki za super trening.
11.00
Spokojnie przed rozpoczęciem, tylko pod motocross było chwilę ostro. Dzięki za wspólną przejażdżkę.
15.00
Trochę mocniejsza jazda po zmianach, które już dobrze się zazębiają. Dzięki za dobry trening.
13.00
Dzisiaj było niezłe tempo, super trasa, nic więcej nie trzeba. Adam coraz mocniejszy, jazdę po zmianach trenujemy, Wiatr dawał się we znaki i kolejna nauka ustawiania się odpowiednio dziś była. Dzięki za dobry trening.
13.00
Po dwóch dniach mocniejszych przyszedł czas na spokojną przejażdżkę. Dzięki za miłe kręcenie.
Dzisiaj dobra jazda po zmianach, dobrze radzi sobie chłopak w małej grupce. Dzięki za dzisiejszy trening.
15.00
Pierwszy wyjazd Adama w tym roku. Spokojna jazda, poprawa ustawień, wejście w nowy sezon. Dzięki za wspólne kręcenie.