John Wooden
Sezon :
2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026,
10.00
Pierwszy trening z Maciusiem, jak zwykle ambitna, fajna jazda, coraz mniej muszę pomagać naszemu juniorowi. Brawo i dzięki za super kręcenie. Drugi trening to już szosa z Krzysiem i Michałem. Nabijanie km i jazda na kole, perfekcyjna jazda chłopaków. Dzięki.
16.00
Coraz szybsza i lepsza jazda Jeremiego, każda górka ładnie wjechana. Dzięki za dobry trening.
16.00
Pięknie zasuwał Robert po szosie, kiedy przyśpieszał musiałem sporo się natrudzić żeby nie zostać. Dzięki za przejażdżkę.
17.00
Dzisiaj Kyndra na rozkładzie. Ładnie radził sobie Gabriel na podjazdach i zjazdach. Jak zjeżdżałem pierwszy, to nic nie odstawał. Brawo za dzisiejszy trening.
16.00
Kolejne górki na Tericku poznane. Krzyś coraz mocniejszy, wszystkie podjazdy mocno pokonane, a zjazdy szybko i pewnie. Dzięki za kolejny dobry trening.
10.00
Dzisiaj z Maciusiem trochę więcej km. Dzielnie walczy z podjazdami, jeszcze strome trzeba pomagać, ale już niedługo. Dzięki za miłe kręcenie.
17.00
Dzisiaj pierwszy trening z Jeremim w tym sezonie. Ładnie chłopak kręci, pod każdą górkę się stara. Dzięki za dobry trening.
16.00
Kapitalny dziś trening. Kilka rzeczy przećwiczonych, stójka, przeskok przez przeszkody, mocne interwały i sporo km. Wszystko Krzyś dziś na szóstkę. Dzięki za super trening.
09.00
Pierwszy trening w tym sezonie z Maciusiem. Bardzo dzielnie radził sobie z trasą, a była i 16% górka. Brawa i dzięki za fajny trening.
16.00
Trening krótszy, ale interwały intensywne. Dzięki za kolejny dobry trening.
15.00
Z Michałem sporo km przejechane. Dobre, szybkie tempo od początku do końca. Dzięki za dobry trening.
15.00
Zaliczone pierwsze poważne podjazdy na Terlicku. Świetna jazda Krzysia pod górki i na całym dystansie, nawet w końcówce nie brakło sił. Dziękuję za wspaniały trening.
16.00
Kolejny dobry trening za nami. Fajna jazda w grupie na zmiany z krótkimi interwałami. Dzięki za super kręcenie.
16.00
Świetna jazda Krzysia na dzisiejszym treningu. Już coraz lepiej na kółku, do tego szybka dziś jazda. Spotkaliśmy Pawła W. na trasie i była gonitwa, z którą świetnie poradził sobie nasz junior. Dzięki za kapitalny trening.
15.00
Trening na medal. Piękna zespołowa jazda chłopaków. Pod koniec treningu mała bomba i było ciężko, ale daliśmy radę. Dzięki za fajny trening.
11.00
Dzisiaj z Krzysiem krótsza rundka z trzema mocnymi interwałami. Dzięki za fajny trening.
15.00
Całkiem spokojna jazda, trochę km przejechane. Dziękuję za trening.
15.00
Dzisiaj z Krzysiem ładnych parę km wpadło. Nasz ambitny junior zrobił sobie mocny interwał, pogonił za kolarzem bardzo mocno. Dogonił go, wyprzedził i jeszcze sporo czasu jechał szybko, pod wiatr 27-29 km/h. Brawo i dzięki za dobry trening.
15.00
Dzisiaj dwa treningi, z Michałem szosa pierwsza w sezonie, wiatr był dziś nauczycielem, a drugi z Karolem i Robertem żelazny szlak. Wszyscy zasuwali aż miło.
13.00
Pierwszy trening w tym sezonie. Wiatr dziś był wyznacznikiem treningu, nauka jazdy na kole. Dzięki za dobre kręcenie.