Lewis Cass
17.00-Babilon - Dębowiec - Iskrzyczyn - Łączka - Kostkowice - Dębowiec stara runda zakończenia .
Trenowali:

Stara runda zakończenia - musi być dość stara (jakoś ja jej nie pamiętam - moja Strava również)... ale bardziej mi się podoba (bezpieczniejsza, nie ma niebezpiecznego odcinka zjazdu od kościoła w Ogrodzonej). Dzisiaj grupa nie za duża... ale z Darkiem potraktowaliśmy to poważnie - dobrze treningowo - w nogach czuć. Po raz kolejny zasada że mimo niechęci i jakiegoś słabszego samopoczucia warto się ruszyć z domu się potwierdza - jak się zobaczy grupę zapaleńców to wszystko trafia na właściwe tory. Pozdrawiam.

Stara runda, pierwsza na zakończenie, później był nieciekawy asfalt na zjeździe i była zmieniona. Teraz jest to nowy i można wrócić na nią. Dzięki za trening. Ja Was na razie podglądam z tyłu, a była dwójka, dwójka i ja. Zbyszek odbił po pierwszej rundzie i Piotrek się zlitował i poczekał na mnie. Myślę, że co drugi czwartek będziemy 3 rundy się mocować. Hej!